Účtovníctvo

… viac ako len účtovníctvo

My sa postaráme o čísla, aby ste sa Vy mohli sústrediť na podnikanie

Našim klientom poskytujeme komplexné účtovné služby vrátane podnikateľského poradenstva.

U nás máte na jednom mieste:

 • spracovanie jednoduchého účtovníctva
 • spracovanie podvojného účtovníctva
 • spracovanie daňových priznaní
 • spracovanie miezd a personalistiky
 • účtovné  a podnikateľské poradenstvo
 • finančné a účtovné reporty
 • rekonštrukciu účtovníctva
 • administratívne služby

Našim klientom poskytujeme  vyšší level ponúkaných služieb a všetko pod jednou strechou. Okrem čísel sa venujeme aj tvorbe a spracovaniu business plánov, cash-flow, kalkuláciám a analýze podnikateľských nápadov. 

Našim cieľom je poskytnúť klientovi komplexnú podporu, ktorá zahŕňa nielen efektívne vedenie účtovníctva, ale aj optimalizáciu rôznych podnikateľských procesov, vybavenie rôznych záležitostí či právne a daňové poradenstvo.

Sme odborníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí rozumejú dynamike a potrebám moderného podnikania. Našou prioritou je poskytovať služby, ktoré vám umožnia sústrediť sa na to, čo robíte najlepšie – vedenie vášho podniku.

Spracovanie účtovníctva u nás Vám prinesie

Úsporu času a financií

Prehľad o finančnom zdraví Vašej firmy

Efektívnejšie plánovanie financií

Podpora pri raste a rozvoji Vášho podniku

Partnera, ktorý za Vás študuje zákony

Efektívne  riešenia a profesionálne služby

Spracovanie účtovníctva a miezd

Účtovníctvo na mieru: Ponúkame komplexné účtovné služby, od vedenia vašich účtovných kníh až po daňové poradenstvo. Naším cieľom je zabezpečiť presnosť, transparentnosť a súlad s aktuálnymi zákonnými predpismi, aby ste mohli byť vždy o krok vpred.

Mzdy bez Starostí: Naše služby v oblasti miezd zahŕňajú všetko od spracovania miezd a vypracovania dokumentov v súlade  s pracovným právom. Zabezpečujeme, aby Vaša mzdová agenda bola spracovaná presne, spoľahlivo a včas.

Spracovanie účtovníctva

Spracovanie miezd a personalistiky

Ekonomické služby

Vypracovanie dokumentov

Potrebná komunikácia vo vašom mene

Zabezpečenie iných služieb

Administratíva

Každé podnikanie prináša administratívu, vypracovanie rôznych dokumentov súvisiacich nielen s účtovníctvom a mzdami. Našim klientom zabezpečujeme širokú škálu administratívnych služieb vrátane zákazníckej podpory, správy dokumentov a efektívneho riadenia vašich každodenných operácií.

Ekonomické služby

Našim klientom pravidelne spracovávame finančné reporty, na základe ktorých vedia efektívnejšie využívať financie podniku.

Pomôžeme vám s vypracovaním a analýzou finančných plánov,  nastavením cash-flow, kalkulácií, business plánov a poskytneme odbornú podporu a riešenia, aby ste mohli rásť a dosahovať svoje podnikateľské ciele.

Finančné reporty a analýzy

Cash-flow

Business plány

Nellyork

Nellyork

Viac ako len účtovníctvo a poradenstvo. Poskytujeme kvalitné komplexné účtovné a poradenské služby pre fyzické a právnické osoby, ale aj pre osoby, ktoré nie sú podnikateľmi. Venujeme sa aj začínajúcim podnikateľom, ktorí svoj biznis v súčasnosti len začínajú rozvíjať.

ZAČÍNAM PODNIKAŤ

Začínate podnikať a potrebujete poradiť s Vašim podnikateľským plánom, stratégiou alebo víziou alebo sa chcete posunúť ako líder? U nás získate informácie, ktoré Vás zaujímajú. Môžeme sa zamerať na založenie firmy, ekonomiku či osobný rozvoj. Začnite svoje podnikanie naplno so skúsenou koučkou a mentorkou.

DLHODOBO PODNIKÁM

Podnikáte už dlhšie a narazili ste na nejaké prekážky v podnikaní? Využite individuálne stretnutie na vyriešenie otázok ohľadom svojho podnikania. Vždy je totiž čo zlepšovať. Pomôžeme Vám s cash-flow, ekonomikou, ziskovosťou, nastavením systému v podniku ale aj vedením zamestnancov, vytvorením stratégie či riadením financií.

BUSINESS KOUČING 

Koučing je určený pre všetkých, ktorí chcú niečo zmeniť k lepšiemu. Koučing pomáha podnikateľom pri riadení firiem, plánovaní rastu, identifikovaní príležitostí a riešení problémov v podnikaní. Lídri a manažéri môžu využiť koučing na zlepšenie svojich zručností, konfliktov a strategického rozhodovania.

DREVENÉ DIÁRE a COACHING BOOK

Plánujte s eleganciou a buďte profesionáli. Luxusný drevený ručne šitý diár z kolekcie Elore je skvelým týždenným plánovačom pre všetky Vaše aktivity a zápisníkom na vaše kreatívne myšlienky. Coaching book je skvelým podporným nástrojom pre koučov, ktorý sa chcú cítiť bezpečne pri koučovaní a pôsobiť profesionálnejšie.

Najnovšie články v oblasti podnikania

Možnosti stretnutia

 • Osobne

 • Telefonicky

  +421 911 903 386

 • Online

  Rýchla online pomoc kedykoľvek a kdeľokovek budete

Pred stretnutím nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo telefonicky.

Kontaktujte nás