Chcem začať podnikať

Chcete začať podnikať a v niektorých oblastiach sa neviete zorientovať?

Potrebujete si ujasniť víziu, nastaviť systém a zorientovať sa v ekonomike?

Ste na správnom mieste! Na tomto stretnutí získate praktické rady a tipy z oblastí, ktoré si vyberiete. Pri stretnutí sa môžete pýtať na konkrétne podnikateľské veci a otázky, ktoré potrebujete vyriešiť. Stretnutie prebieha individuálne s každým účastníkom a je prispôsobené Vašim potrebám.

Na Vaše otázky Vám odpovie skúsená koučka a mentorka Ing. Lenka Jakubíková, ACC, ktorá má bohaté skúsenosti s podnikaním a s poradenstvom pre začínajúcich podnikateľov. Pomocou koučingu si ujasníte svoje ciele a vízie a zistíte, akým smerom sa chcete vo Vašom podnikaní uberať.

Čomu sa môžeme venovať?

Podnikateľský nápad a vízia

Ako začať podnikať

Vhodná forma podnikania

Biznis plán a financovanie

Efektívna ekonomika

Vaše otázky ohľadom podnikania

CHCEM ZAČAŤ PODNIKAŤ

1 – hodinové stretnutie ohľadom začiatku podnikania

Relevantné odpovede na Vaše otázky

Praktické informácie

Koučing na ujasnenie vízií

Bude Vás zaujímať

S naším individuálnym školením získate praktický prehľad v podnikaní, ktorý je na začiatok potrebný a to všetko na jednom mieste. Znásobite svoju šancu na úspech a zároveň urýchlite proces rozbehu podnikania. Upozorníme Vás na chyby, ktoré pri podnikaní môžu nastať a tak znížite riziká. Venovať sa môžeme akýmkoľvek otázkam ohľadom podnikania, ktoré Vás zaujímajú.

Stretnutie je možné absolvovať kedykoľvek počas roka. Ak sa rozhodnete, že chcete podnikanie riešiť už teraz a potrebujete potrebné odpovede, tak nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo na našom telefónnom čísle.
Stretnúť sa môžeme po vzájomnej dohode v našich priestoroch v Púchove, u Vás, na káve, skype alebo telefonicky. Stačí si len vybrať.

Pre efektívnejšie využitie spoločne stráveného času na školení je nutné, aby ste si pripravili dopredu otázky a témy, ktorým sa chcete venovať. Následne si na spoločnom stretnutí prejdeme všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú.

Za stretnutie môžete zaplatiť osobne pri stretnutí alebo vopred prevodom na bankový účet.

TIME MANAGEMENT

Skupinový kurz

Máte problém so svojím časom? Neviete si rozvhrnúť svoj deň správe a neustále nič nestíhate? Na našom kurze Time managementu si osvojíte rôzne techniky ako si čas efektívne naplánovať a všetko si prakticky vyskúšate. Nedovoľte viac aby Váš deň plánovali ostatní za Vás. Získate viac času na seba, svoju rodinu a prácu.

DLHODOBO PODNIKÁM

Individuálne stretnutie

Podnikáte už dlhšie a vyskytli sa u Vás nejaké problémy v podnikaní? Využite naše individuálne stretnutie na vyriešenie otázok ohľadom svojho podnikania. Pomôžeme Vám s ekonomikou, nastavením systému v podniku a vedením zamestnancov. Podnikaním a poradenstvom sa zaoberáme už dlho a preto Vám radi poskytneme relevantné informácie.

KOUČING 

Rôzne druhy

Koučing je určený pre všetkých, ktorí majú záujem niečo zmeniť vo svojom osobnom a v pracovnom živote. Pre osobný rozvoj a riešenie záležitostí z osobného života môžete využiť Life koučing, pre záležitosti v podnikaní je vhodný Biznis koučing a pre majiteľov firiem a vrcholových pracovníkov odporúčame Executive koučing.

Možnosti stretnutia

  • Osobne

  • Telefonicky

    +421 911 903 386

  • Skype

    Rýchla online pomoc kedykoľvek a kdeľokovek budete

Pred osobným stretnutím nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo telefonicky.

Kontaktujte nás