Riešenia pre dynamický rast Vášho podnikania

Kým sa niečo nepohne, nič sa nestane!

Albert Einstein

Posuňte Váš podnik na novú úroveň s naším poradenstvom a mentoringom
.
V dynamickom svete podnikania je dôležité mať spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže prekonávať výzvy a využívať príležitosti. Či už plánujete rozširovanie na nové trhy, optimalizáciu interných procesov, zlepšenie cash-flow, alebo potrebujete inovatívne prístupy k vašim podnikateľským nápadom, naše poradenstvo vám poskytne všetky potrebné nástroje a znalosti.
.
V čomVám vieme pomôcť?
.
Ujasniť si víziu a nájsť cestu k Vašim cieľom – Pomôžeme vám definovať vašu víziu a vytýčiť cestu k dosiahnutiu konkrétnych podnikateľských cieľov.
.
Efektívnejšie riadiť cash-flow – Našou prioritou je efektívne riadenie vašich financií, či už ide o cash-flow, kalkulácie nákladov, alebo tvorbu a analýzu finančných plánov.
.
Inovovať a optimalizovať – Ponúkame kreatívne riešenia pre vaše biznis nápady a zameriavame sa na optimalizáciu vašich nákladov a procesov, aby váš podnik bol konkurencieschopnejší.
..
Minimalizovať riziká –  Pomôžeme vám identifikovať a minimalizovať potenciálne riziká vo vašom podnikaní.
.
Tvoriť biznis plány – Budeme Vašimi partnermi pri tvorbe Vašich biznis plánov, ktoré vám poskytnú jasný prehľad o vašom podniku a pomôžu v rozhodovacích procesoch.
.
S viac ako 20 rokmi skúseností v ekonomickej oblasti, používame overené metódy a individualizovaný prístup, aby sme každému klientovi poskytli presne to, čo potrebuje pre svoj úspech. Chápeme, aký dôležitý je čas v podnikaní, a preto sa zameriavame na rýchle a efektívne riešenia, ktoré pomôžu vášmu podniku rásť a rozvíjať sa.

V čom Vám vieme pomôcť

Ujasniť si víziu Vášho podnikania

Zanalyzovať alebo vytvoriť biznis plány

Zhodnotiť riziká

Zefektívniť procesy

Nastaviť cash-flow

Nájsť riešenia na Vaše problémy

Začínajúci podnikateľ

Chcete podnikať a neviete ako začať? Potrebujete si ujasniť podnikateľský zámer, financie a založiť si podnikanie? S pomocou koučky a mentorky pre začínajúcich podnikateľov získate informácie potrebné pre začiatok podnikania a budete môcť rozbehnúť svoj biznis rýchlejšie a efektívnejšie.

Analýza podnikateľského plánu

Pomoc pri založení podnikania

Základy efektívnej ekonomiky

Podnikateľ

V podnikaní ste už ako doma ale potrebujete rozšíriť svoje obzory a schopnosti v ďalších oblastiach? Chcete efektívne riešiť svoje situácie a posunúť svoje podnikanie dopredu? Využite naše služby, ktoré Vám pomôžu efektívne riešiť podnikateľské situácie a objaviť nové prístupy k Vášmu podnikaniu.

Stanovenie biznis stratégie

Optimalizácia systému vo firme

Efektívnejšie riadenie cash-flow

Podnikateľ ako líder, manažér a kouč

Chcete sa stať lídrom a efektívne viesť svoje podnikanie? Začnite ľudí viesť, sledovať svoje vízie a zamerajte sa na svoje silné stránky. Riaďte efektívne svoj čas a investujte svoju energiu do správnych vecí. Využite príležitosť na osobný rast a zdokonaľte sa v oblastiach, ktoré sú pre Vás a Vaše podnikanie kľúčové.

Lídrovské zručnosti

Time management

Vedenie zamestnancov

Nellyork

Nellyork

Viac ako len účtovníctvo a poradenstvo. Poskytujeme kvalitné komplexné účtovné a poradenské služby pre fyzické a právnické osoby, ale aj pre osoby, ktoré nie sú podnikateľmi. Venujeme sa aj začínajúcim podnikateľom, ktorí svoj biznis v súčasnosti len začínajú rozvíjať.

ZAČÍNAM PODNIKAŤ

 

Začínate podnikať a potrebujete poradiť s Vašim podnikateľským plánom, stratégiou alebo víziou alebo sa chcete posunúť ako líder? Na stretnutí získate informácie z oblasti podnikania, ktoré Vás zaujímajú. Môžeme sa zamerať na založenie firmy, ekonomiku či osobný rozvoj. Začnite svoje podnikanie naplno so skúsenou koučkou a mentorkou a posuňte svoje podnikanie efektívnejšie.

DREVENÉ DIÁRE a COACHING BOOK

 

Plánujte s eleganciou a prírodou. Buďte profesionáli. Luxusný drevený ručne šitý diár z kolekcie Elore môže byť skvelým týždenným plánovačom pre všetky Vaše aktivity alebo zápisníkom na vaše kreatívne myšlienky a tvorenie. Coaching book je skvelým podporným nástrojompre všetkých koučov, ktorý sa chcú cítiť bezpečne pri koučovaní a pôsobiť profesionálnejšie.

BUSINESS KOUČING 

 

Koučing je určený pre všetkých, ktorý majú záujem niečo zmeniť k lepšiemu. Koučing pomáha podnikateľom pri riadení svojich firiem, plánovaní rastu, identifikovaní príležitostí a riešení problémov v podnikaní. Manažéri a vedúci pracovníci môžu využiť koučing na zlepšenie svojich zručností, konfliktov a strategického rozhodovania.

ÚČTOVNÉ A EKONOMICKÉ SLUŽBY

Hľadáte účtovnú firmu alebo potrebujete spracovávať mzdy? Alebo potrebujete optimalizovať financie a nastaviť si cash-flow? Našim klientom ponúkame účtovné služby a spracovanie miezd, ale aj administratívne služby. Našim cieľom je poskytnúť komplexnú podporu každému klientovi, ktorá zahŕňa nielen efektívne vedenie účtovníctva ale aj ekonomické služby a poradenstvo.

Najnovšie články v oblasti podnikania

Možnosti stretnutia

  • Osobne

  • Telefonicky

    +421 911 903 386

  • Online

    Rýchla online pomoc kedykoľvek a kdeľokovek budete

Pred stretnutím nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo telefonicky.

Kontaktujte nás