Ing.Lenka Jakubíková, ACC

Certifikovná koučka ICF, mentorka a dlhoročná podnikateľka

Zmeňme spoločne Váš život a biznis

…stále ísť vpred. Tri slová, ktoré ma sprevádzajú celý život. Niekedy stačí málo a človek dokáže ísť ďalej napriek všetkým úskaliam, ktoré ho postretnú.

Volám sa Lenka Jakubíková a som certifikovaný biznis kouč ACC (Associate Certified Coach) a člen Medzinárodnej federácie koučov ICF (International Coach Federation)

Ako koučka a mentorka už niekoľko rokov úpešne pomáham ľuďom riešiť ich problémy a situácie v biznise ale aj v súkromnom živote. Pracujem s rôznymi firmami na ich rozvoji a neustálom raste. V rámci projektov Slovak Business Agency som mentorkou v rôznych európskych projektoch, kde mentorujem začínajúcich podnikateľov.

Svoje znalosti a skúsenosti ako aj prax som nezískala zo dňa na deň. Vo sfére podnikania a v ekonomike sa pohybujem viac ako 20 rokov, kde neustále získavam skúsenosti v rôznych oblastiach, čo mi pomáha lepšie pochopiť problémy podnikateľov. Svojimi skúsenosťami a praktickými radami pomáham ako mentorka podnikateľom rozvíjať ich podnikateľské nápady a tak rozbehnúť ich biznis správnou cestou.

Cením si čas, ktorý v biznise ale aj v súkromnom živote zohráva veľkú úlohu, preto viem, že je veľmi dôležité prijať rýchle a správne riešenia, efektívne dosahovať ciele a ísť tou správnou cestou k dosiahnutiu zmeny.

Moje princípy

Mojím cieľom je pomôcť ľuďom a firmám posunúť sa vpred.

Pomocou efektívnych techník a cvičení pomáham ľuďom nájsť riešenia na ich situáciu tak, aby im to prinieslo zlepšenie a posun v ich súkromnom a pracovnom živote, ale aj v podnikaní.

Pracujem iba s ľuďmi, ktorí sú rozhodnutí zmeniť svoj život a sú pripravení niesť zodpovednosť za seba, pretože iba týmto ľuďom dokáže koučing pomôcť.

Týmto ľuďom dám všetky ingrediencie a recept, aby si mohli sami nastaviť svoj systém a vytvoriť to, čo chcú dosiahnuť tak, aby získali potešenie z procesu aj z výsledku.

Váš úspech je aj pre mňa úspechom.