Ing.Lenka Jakubíková, ACC

Certifikovná koučka ICF, mentorka a dlhoročná podnikateľka

Zmeňme spoločne Váš život a biznis

…stále ísť vpred. Tri slová, ktoré ma sprevádzajú celý život. Niekedy stačí málo a človek dokáže ísť ďalej napriek všetkým úskaliam, ktoré ho postretnú.

Volám sa Lenka Jakubíková a som certifikovaný biznis kouč ACC (Associate Certified Coach).

Ako profesionálny kouč a mentor už niekoľko rokov úpešne pomáham majiteľom firiem, lídrom a manažérom riešiť ich problémy a situácie v biznise ale aj v súkromnom živote.  V rámci projektov Slovak Business Agency som mentorkou podnikateľov v rôznych európskych projektoch.

Svoje znalosti a skúsenosti ako aj prax som nezískala zo dňa na deň. Vo sfére podnikania a v ekonomike sa pohybujem viac ako 20 rokov, kde neustále získavam skúsenosti v rôznych oblastiach, čo mi pomáha lepšie pochopiť problémy podnikateľov. Svojimi skúsenosťami a praktickými radami pomáham ako mentorka podnikateľom rozvíjať ich podnikateľské nápady a tak rozbehnúť ich biznis správnou cestou.

Cením si čas, ktorý v biznise ale aj v súkromnom živote zohráva veľkú úlohu, preto viem, že je veľmi dôležité prijať rýchle a správne riešenia, efektívne dosahovať ciele a ísť tou správnou cestou k dosiahnutiu zmeny.

Moje princípy

Mojím cieľom je pomôcť majiteľom firiem, ich zamestnancom a firmám posunúť sa vpred.

Pomocou efektívnych techník im pomáham nájsť riešenia na ich situáciu tak, aby im to prinieslo zlepšenie a posun v ich súkromnom a pracovnom živote, ale aj v podnikaní.

Pracujem s ľuďmi, ktorí sú odhodlaní prijať zodpovednosť za seba a svoje činy a ktorí sa chcú posunúť vpred.

Váš úspech je aj pre mňa úspechom.