Ing.Lenka Jakubíková, MBA, ACC

Certifikovná koučka ICF, mentorka a dlhoročná podnikateľka

Zmeňme spoločne Váš život a biznis

…stále ísť vpred. Tri slová, ktoré ma sprevádzajú celý život. Niekedy stačí málo a človek dokáže ísť ďalej napriek všetkým úskaliam, ktoré ho postretnú.

Volám sa Lenka Jakubíková a som  majiteľkou účtovnej spoločnosti a obchodnej spoločnosti a spolumajiteľkou IT spoločnosti. Som certifikovaný biznis kouč ACC (Associate Certified Coach).

Ako profesionálny kouč a mentor už niekoľko rokov úpešne pomáham majiteľom firiem, lídrom a manažérom riešiť ich problémy a situácie v biznise ale aj v súkromnom živote.  Venujem sa najmä ekononomike, nastaveniu procesov a systémov vo firme a riešením vzniknutých situácií, ako aj koučovaniu a mentorovaniu lídrov a majiteľov firiem. Som mentorkou podnikateľov v rôznych európskych projektoch.

Svoje znalosti a skúsenosti ako aj prax som nezískala zo dňa na deň. Vo sfére podnikania a v ekonomike sa pohybujem viac ako 20 rokov, kde neustále získavam skúsenosti v rôznych oblastiach, čo mi pomáha lepšie pochopiť problémy podnikateľov. Podnikám v niekoľkých rôznych oblastiach. Mám za sebou niekoľko vybudovaných spoločností v oblasti dopravy, výroby a IT. Svojimi skúsenosťami a praktickými radami pomáham ako mentorka podnikateľom rozvíjať ich podnikateľské nápady a tak rozbehnúť ich biznis správnou cestou.

Cením si čas, ktorý v biznise ale aj v súkromnom živote zohráva veľkú úlohu, preto viem, že je veľmi dôležité prijať rýchle a správne riešenia, efektívne dosahovať ciele a ísť tou správnou cestou k dosiahnutiu zmeny.

Moje princípy

Mojím cieľom je pomôcť majiteľom firiem, ich zamestnancom a firmám posunúť sa vpred.

Pomocou efektívnych techník im pomáham nájsť riešenia na ich situáciu tak, aby im to prinieslo zlepšenie a posun v ich súkromnom a pracovnom živote, ale aj v podnikaní.

Pracujem s ľuďmi, ktorí sú odhodlaní prijať zodpovednosť za seba a svoje činy a ktorí sa chcú posunúť seba aj svoj biznis vpred.

Váš úspech je aj pre mňa úspechom.