Coaching book

Koučovacie techniky  jednoducho a efektívne

Nápad vytvoriť si Coaching book sa zrodil hneď, ako som absolvovala kurz koučingu a začala som koučovať. Potrebovala som efektívny a jednoduchý nástroj, ktorý mi bude oporou pri koučovaní a dá mi pocit, že môžem používať techniky a viesť koučovací rozhovor bez toho, aby som sa bála, že zabudnem na niektorý krok.

Chcela som mať všetko po ruke, prehľadne a rýchlo dohľadateľné tak, aby som zároveň neprerušovala koučovací rozhovor. Ako bonus som chcela klientom odovzdať úhľadný hárok s poznámkami z rozhovoru, čo mi prinesie zvýšenie brandu (osobnej značky).

A tak sa zrodila myšlienka pomôcť aj ostatným koučom a vytvoriť Coaching book.  Výsledkom je jednoduchý, efektívny, luxusný handmade podporný nástroj pre všetkých koučov, ktorí chcú byť profesionálnejší.

Coaching book - eben

Čo všetko nájdete v Coaching booku?

  • návod ako postupovať v koučovacom rozhovore
  • 11 techník, ktoré najčastejšie používajú kouči pri koučovacích rozhovoroch
  • súčasťou každej techniky je 8 koučovacích hárkov, ktoré sa dajú dopĺňať
  • 16 strán čistých a linajkových stránok na použitie iných techník alebo na poznámky
  • 7 obojstranných koučovacích kariet k technikám, ktoré môžete realizovať v priestore pre lepšiu vizualizáciu

Jednoduchosť a prehľadnosť Coaching booku Vám prinesie efektivitu a istotu v koučovaní

Celý Coaching book je vytvorený tak, aby nenarúšal koučovací rozhovor. Techniky sú zoradené podľa abecedy.  Tú, ktorú chcete použiť, vyhľadáte v priebehu pár sekúnd, bez toho, aby to klienta vyrušilo. 

Popis a postup každej techniky je spracovaný prehľadne v jednoduchých bodoch, takže ihneď získate istotu a vyhnete sa tak nepríjemným pocitom, že na niečo môžete zabudnúť. Základné podporné otázky pre klienta sú zvýraznené červenou farbou, hneď ich dokážete položiť klientovi bez veľkého hľadania.

Každá technika obsahuje aj skrátený postup ako obrázok , Coaching book je preto vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálov.

Koučovacie hárky sú navrhnuté tak, aby ste ich po každom stretnutí mohli odovzdať klientovi aj so svojim kontaktom a termínom ďalšieho stretnutia.  Ak chcete použiť inú techniku, môžete použiť čisté alebo linajkové hárky z časti „KEBY NIEČO“.

Karty môžete používať pri technikách, ktoré sa realizujú v priestore. Pomôžete tým klientovi lepšie si predstaviť situáciu a vnímať svoje pocity.

Coaching book
Coaching book

Nekonečná možnosť opakovaného použitia

Coaching book je vytvorený tak, aby ste si mohli koučovacie hárky alebo iné stránky z Coaching booku dopĺňať, čo Vám umožní naďalej ho používať .

Koučovacie hárky si môžete objednať v našom e-shope www.vyssilevel.sk.

Hárky Vám prídu pripravené tak, že ich už iba vložíte do svojho Coaching booku a môžete koučovať ďalej. Koučovacie hárky môžete zapisovať z oboch strán, a ak to nestačí, môžete použiť čistý alebo linajkový hárok z časti „Keby niečo“.

Doprajte si luxus v podobe jedinečného handmade dizajnového kúsku

Coaching book sa vyrába na Slovensku. Luxusný a jedinečný obal z dreva a pravej kože  je ručne ušitý jednou niťou.

Formát veľkosti A5 Vám zapezpečí dostatok priestoru na zapísanie všetkého, čo potrebujete. Techniky a koučovacie hárky sú v Coaching booku upevnené na 4-dierovej mechanike.

Coaching book dostanete vo vrecúšku prírodnej farby,  ktoré Váš Coaching book vždy ochráni napr. pred poškriabaním. Ak sa Vám nezmestí do tašky alebo kabelky, môžete ho využiť ako taštičku,  do ktorého okrem Coaching booku môžete vložiť aj ostatné pomôcky na koučovanie.

Luxusný handmade dizajn  zvýrazní a posilní Vašu osobnú značku.

Coaching book
Coaching book - personalizácia

Urobte svoj Coaching book jedinečným

Doprajte si originalitu a unikátnosť. Urobte svoj Coaching book jedinečným. Využite možnosť personalizácie a nechajte si vygravírovať svoje iniciály, monogram, či logo.

 

Coaching book sa tak stane pre Vás osobným a výnimočným spoločníkom a bude mať pre Vás vyššiu hodnotu.

Čo môžete získať používaním Coaching booku?

  • istotu a bezpečie – všetko budete mať so sebou
  • efektivitu v koučovaní – Jednoduchosť a prehľadnosť technik Vám umožní efektívnejšie koučovať
  • rýchlejšiu profesionálnejší rast – efektívnejším koučovaním získate viac klientov 
  • Vaša osobná značka porastie – pomôže Vám k tomu aj luxusný handmade dizajn a personalizácia 
  • čas, ktorý by ste strávili prípravou techník – môžete sa venovať rodine, vzdelávaniu, športu alebo iným záležitostiam

Od prvého dňa,  keď si zakúpite CB, budete mať pri sebe partnera, ktorý Vás podrží v každom koučovacom rozhovore a dodá Vám istotu a profesionalitu v koučovaní.

Čím skôr si zakúpite CB a začnete ho používať tým rýchlejšie sa môžete dostať na vyššiu úroveň v koučovaní.

Vaša investícia sa Vám však veľmi rýchlo vráti niekoľkonásobne späť nielen finančne zvýšením cien za stretnutia, ale aj zvýšením sebaistoty a úsporou času.

Coaching book

Najčastejšie otázky

Coaching book sa skladá z koučovacích techník a koučovacích hárkov. V koučovacích technikách nájdete postup jednotlivých techník. Na hárky sa zaznamenávajú informácie z priebehu koučovacieho stretnutia. Aktuálne sú všetky tri Coaching booky rovnaké a líšia sa iba v dizajne.

Coaching book obsahuje 11 koučovacích techník. Ku každej technike je pripojených 8 ks koučovacích hárkov, na ktorých je možné zaznamenávať koučovací rozhovor.

V Coaching booku nájdete týchto 11 techník:

1.Energetický kotol

2. GROW

3. Koleso

4. Kreslo

5. Logické úrovne

6. Mentorský stôl

7. Myšlienkové mapy

8. Pozície vnímania

9. SMART(ER)

10. Škála

11. Vysoký a nízky sen

Keď sa Vám minú koučovacie hárky, máte možnosť  si v našom e-shope zakúpiť hárky, ktoré potrebujete. Je možné zakúpiť vždy z jednej techniky sadu 8 ks hárkov. Hárky si môžete zakúpiť TU.

Nie je možné si zakúpiť vnútro Coaching booku samostatne. Coaching book je možné zakúpiť len ako jeden celok. Jednotlivo si môžete zakúpiť iba koučovacie hárky.

Aktuálne máme dostupných 11 techník, ktoré tvoria Coaching book. Plánujeme vytvorenie ďaľších techník pre life a biznis a tímový koučing.  

Do budúcnosti, keď sa množstvo vytvorených techník zväčší bude možné si Coaching book vyskladať podľa vlastných predstáv a využívaných techník.

Coaching book je vyrobený z dreva a kože. Samotný obal pôsobí masívne a tažko, no nie je tomu tak. Najťažšiu časť na Coaching booku tvorí práve vnútro, pretože koučovacie techniky sú vytlačené na tvrdšom kvalitnejšom papieri, tak aby sa mohli používať viackrát. Čo sa týka celkovej hmotnosti Coaching booku, jeho váha je podobná iným štandardným diárom, ktoré sú dostupné na trhu.

Na Coaching book je možné Vám vygravírovať Vaše iniciály. Tým sa stane Váš Coaching book ešte jedinečnejším.  Prípadne, že by ste chceli na Coaching booku niečo iné, tak nás neváhajte kontaktovať.

Ku Coaching booku dostanete návod, ako môžete svoj Coaching book chrániť a ako ho máte ošetrovať. Ku Coaching booku dostanete aj vrecúško, v ktorom ho môžete nosiť a tak chrániť pred poškriabaním napríklad v kabelke. 

Urobte posledný krok  a staňte sa  sebaistejším a profesionálnejším

Aktuálne Vám prinášame Coaching book za uvádzaciu cenu 119€ s DPH do 29.2.2020. Neváhajte a zakúpte si CB už teraz, podporte svoje koučovacie zručnosti, buďte sebaistejším a oveľa väčším profesionálom hneď od začiatku.