Podnikanie

Kým sa niečo nepohne, nič sa nestane!

Albert Einstein

Podnikanie so sebou prináša mnoho situácií, ktoré je nutné vyriešiť. Začať podnikanie a úspešne podnikať nie je v dnešnej dobe jednoduché. Konkurencia na trhu neustále rastie a tak je nutné sa čoraz viac odlišovať. Preto musí mať podnikateľ veľký rozhľad a sústrediť sa na rôzne oblasti, s ktorými počas podnikania prichádza do kontaktu.

Potrebujete riešiť vo svojom podnikaní ekonomiku, motiváciu zamestnancov a vedenie celej spoločnosti? Ste na správnom mieste.

Urobte svoje podnikanie efektívnejším a konkurencieschopnejším. Vďaka koučingu alebo individuálnym strenutiam ohľadom podnikania môžete zlepšiť systém vo svojom podnikaní, zvýšiť predaj a podiel na trhu.

Podnikaním v ekonomickej oblasti sa zaoberáme viac ako 20 rokov a preto chápeme problémy podnikateľov veľmi dobre. Využívame vlastné nástroje, ktoré pomáhajú riešiť podnikateľské problémy. Veľmi si vážime čas a chápeme, že jednou s najdôležitejších vecí je rýchlosť rozhodovania.

Pomôžeme Vám rýchlo a efektívne dosiahnuť ciele a podporíme Vás na ceste k posunutiu Vášho biznisu do vyššieho levelu.

V oblasti podnikania Vám pomôžeme

Ujasniť si víziu Vášho podnikania

Nastaviť ekonomiku v podniku

Zlepšiť systém vo Vašej firme

Efektívne viesť zamestnancov

Zvýšiť zisk Vašej firmy

Nájsť riešenia na Vaše problémy

Začínajúci podnikateľ

Chcete podnikať a neviete ako začať? Potrebujete si ujasniť podnikateľský zámer, financie a založiť si podnikanie? S pomocou koučky a mentorky pre začínajúcich podnikateľov získate informácie potrebné pre začiatok podnikania alebo môžete využiť náš kurz pre začínajúceho podnikateľa.

Analýza podnikateľského plánu

Pomoc pri založení podnikania

Základy efektívnej ekonomiky

Podnikateľ

V podnikaní ste už ako doma ale potrebujete rozšíriť svoje obzory a schopnosti v ďalších oblastiach? Chcete efektívne riešiť problémy a posunúť svoje podnikanie dopredu? Využite koučingové stretnutia, poraďte sa s mentorkou alebo posuňte svoje podnikanie dopredu s pomocou koučingu a vyriešte si všetky dôležité otázky.

Stanovenie biznis stratégie

Optimalizácia systému vo firme

Optimalizácia ekonomiky vo firme

Podnikateľ ako líder, manažér a kouč

V podnikaní ste už ako doma ale potrebujete rozšíriť svoje obzory a schopnosti v ďalších oblastiach? Chcete sa stať lídrom a efektívne viesť svoje podnikanie? Začnite ľudí viesť, sledovať svoje vízie a zamerajte sa na svoje silné stránky. Riaďte efektívne svoj čas a investujte svoju energiu do správnych vecí.

Lídrovské zručnosti

Time management

Vedenie zamestnancov

Nellyork

Nellyork

Viac ako len účtovníctvo a poradenstvo. Poskytujeme kvalitné komplexné účtovné a poradenské služby pre fyzické a právnické osoby, ale aj pre osoby, ktoré nie sú podnikateľmi. Venujeme sa aj začínajúcim podnikateľom, ktorí svoj biznis v súčasnosti len začínajú rozvíjať.

ZAČÍNAM PODNIKAŤ

Individuálne stretnutie

Začínate podnikať a potrebujete poradiť s Vašim podnikateľským plánom, stratégiou alebo víziou? Na individuálnom stretnutí získate informácie z oblasti podnikania, ktoré Vás zaujímajú. Môžeme sa zamerať na založenie spoločnosti, efektívnu ekonomiku či osobný rozvoj. Začnite svoje podnikanie naplno so skúsenou koučkou a mentorokou.

DLHODOBO PODNIKÁM

Individuálne stretnutie

Podnikáte už dlhšie a vyskytli sa u Vás nejaké problémy v podnikaní? Využite naše individuálne stretnutie na vyriešenie otázok ohľadom svojho podnikania. Pomôžeme Vám s ekonomikou, nastavením systému v podniku a vedením zamestnancov. Podnikaním a poradenstvom sa zaoberáme už dlho a preto Vám radi poskytneme relevantné informácie.

KOUČING 

Rôzne druhy

Koučing je určený pre všetkých, ktorý majú záujem niečo zmeniť vo svojom osobnom a v pracovnom živote. Pre osobný rozvoj a riešenie záležitostí z osobného života môžete využiť Life koučing, pre záležitosti v podnikaní je vhodný Biznis koučing a pre majiteľov firiem, vrcholových a vedúcich pracovníkov odporúčame Executive koučing.

TIME MANAGEMNT 

Skupinový kurz

Máte problém so svojím časom? Neviete si rozvrhnúť svoj deň správne a neustále nič nestíhate? Na našom kurze Time managementu si osvojíte rôzne techniky ako si čas efektívne naplánovať a všetko si prakticky vyskúšate. Nedovoľte viac aby Váš deň plánovali ostatní za Vás. Získate viac času na seba, svoju rodinu a prácu.

Najnovšie články v oblasti podnikania

Možnosti stretnutia

  • Osobne

  • Telefonicky

    +421 911 903 386

  • Skype

    Rýchla online pomoc kedykoľvek a kdeľokovek budete

Pred osobným stretnutím nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, e-mailu alebo telefonicky.

Kontaktujte nás